Digitalizace dokumentů - Vytěžování faktur -  Komplexní zpracování dokumentů ve firmě s produkty DOCU-X

Pryč jsou časy, kdy se vše psalo ručně nebo na psacím stroji. A pryč je dokonce i tisknutí zbytečných faktur a dokumentů nebo zdlouhavé přepisování všech údajů do účetního softwaru. Stačí začít využívat možností, které dnešní doba nabízí. Tedy zálohovat a ukládat dokumenty do bezpečného cloudu, kde je uvidí všichni (nebo jen vybraní) zaměstnanci,...

Ač žijeme v době internetu, kdy je s trochou nadsázky všechno propojené se vším a cokoliv se dá dohledat, někdy potřebujeme mít věci, na které si můžeme sáhnout. I proto se drtivá většina úředních dokumentů, smluv či faktur ukládá mimo elektronické podoby i na papír - tisknou se.

Naučte se s námi pár zásad na snížení provozních nákladů ve firmě. Naučte se ve firmě využívat moderní software, kontrolujte své výdaje za firemní vozy a mnoho dalších rad..

Digitalizace papírových dokumentů zvyšuje efektivitu práce s firemními doklady a písemnostmi. S dokumenty, které jsou převedeny do elektronické formy, můžete mnohem snadněji manipulovat, sdílet je s kolegy, archivovat, nebo je zabezpečit proti úniku. To vše daleko rychleji a za mnohem méně peněz. DOCU-X OCR od SOCOS IT z vašich faktur,...

DOCU-X DMS je inteligentní software pro správu elektronických i skenovaných dokumentů. Nejen, že hlídá platnost smluv, ale také vyřeší přístupová práva zaměstnanců k jednotlivým smlouvám. Řeší tedy bezpečnost informací obsažených ve smlouvách.

Kvalitní zabezpečení firemních dat je v dnešní době stále důležitější. Možnost úniku citlivých údajů o vaší firmě může váš byznys citelně poškodit. Proto by důkladné zabezpečení důležitých dokumentů mělo být jednou z hlavních priorit každé firmy.